O firmie

Firma „Remark" tapicerstwo mająca swoją siedzibę na Śląsku w miejscowości Szczejkowice, jest firmą usługową zajmująca się kompletną renowacją mebli.

Renowacja dotyczy mebli starych, zniszczonych, mebli z ubytkami powstałymi wskutek użytkowania lub złego przechowywania.

Przywracamy świetnie i rekonstruujemy zabytkowe antyki i stylowe meble.

Masz zabytkowy mebel, antyk, stylowy przedmiot chcesz go odnowić, dokonać regeneracji, renowacji lub konserwacji. Przyślij nam zdjęcia.
Przedstawimy kosztorys i zakres robót niezbędnych do wykonania zlecenia. Siedziba naszej firmy znajduje się się w pobliżu miast Żory i Czerwionka-Leszczyny niedaleko węzła Gliwice Sośnica skrzyżowanie autostrady A1 z A4. Lokalizacja zapewnia nam łatwy dojazd klientów z całego śląska i nie tylko. Dokonując zakupu na giełdzie staroci w Bytomiu, Krakowie, Wrocławiu lub na jarmarku staroci w Wodzisławiu śląskim, Skoczowie możesz szybko przywieźć do nas zakupiony mebel lub antyczny przedmiot wymagający renowacji.

Jesteśmy solidną i rzetelną pracownią stolarsko-tapicerską, w której pracują osoby z dużym doświadczeniem.

Zapraszam do współpracy osoby indywidualne, firmy, antykwariaty, galerie antyków, pasjonatów, bywalców giełd i jarmarków staroci z całej Polski i zagranicy.

Z poważaniem
Marek Radecki „Remark"

Renowację antyków i starych mebli wykonujemy dla klientów ze Śląska.

Cieszyn, Skoczów, Ustroń, Wisła, Strumień, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Bielsko-Biała, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zawiercie, Częstochowa, Orzesze, Czerwionka-Leszczyny, Knurów, Żory, Rybnik, Gliwice, Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Zabrze, Ruda Śląska i okolicznych miejscowości.

Kontakt

 • ...

  ul. Leśna 4
  44-246 Szczejkowice

 • ...
  +48 721 419 595
 • ...
  Makacz_666@interia.pl